/Files/images/unnamed (4).jpg

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Аби заклад функціонував належним чином, постійно здійснюється робота щодо оснащення необхідним сучасним обладнанням та навчально-методичним забезпеченням навчальних кабінетів школи. В навчальному закладі функціонують 18 навчальних кабінетів, з них: 6 кабінетів початкової школи, , 1 майстерня, 1 спортивний зал. Кабінети відповідають нормативним та санітарно-гігієнічним вимогам, Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2004 № 601 та від 13.02.2018 № 137.

З метою визначення рівня підготовки навчальних кабінетів до нового навчального року планується проведення огляду-конкурсу навчальних кабінетів. У 2021/2022 н.р. 2 кабінети підлягають оплаті: кабінет інформатики, завідувач Костриця І.Г., фізики, завідувач Шумекова Н.М.

. Кабінети забезпечені навчально-методичною літературою, матеріалами для реалізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання, матеріалами для індивідуальної підготовки вчителя до занять та підвищення його науково-методичного рівня. Щороку вчителями забезпечується представлення творчих робіт учнів, матеріалів до контрольної роботи, різнорівневий дидактичний матеріал, постійні та динамічні експозиції тощо.. Відповідають всім вимогам оснащення НУШ кабінети початкової школи.

Адміністрацією спільно з батьківськими громадами класів постійно вживаютьсмя цілеспрямовані заходи щодо організації фінансово-господарської діяльності школи та економії бюджетних коштів, а також, залучення позабюджетних ресурсів.

Кiлькiсть переглядiв: 427

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.